Izberi regijo

Veselice 2017

Nedelja, 23. julij 2017

  • Kebelj, Slovenska Bistrica - Ansambel Saša Avsenika, Ansambel Smeh
  • Podgradje, Ljutomer - Ansambel Bitenc
  • Ugovizza, Italija - Trio Šubic
  • Žabnica, Kranj - Ansambel Modrijani
  • Petek, 28. julij 2017

  • Moravče - Ansambel Stil, Skupina Joker
  • Senožeče, Divača - Ansambel BORŠT
  • Sobota, 29. julij 2017

  • Ljubečna, Celje - Skupina Calypso
  • Moravče - Veseli svatje, Skupina Brzina
  • Padež Zagorje ob Savi - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Podgrad, Ilirska Bistrica - Skupina Ku Adn
  • Predgrad, Kočevje - Ansambel Zaka pa ne
  • Rožni dol - Ansambel Nasvet
  • Sela pri Šumberku, Trebnje - Ansambel Stil
  • Senožeče, Divača - Ansambel Spev
  • Stranje, Senovo - Ansambel Franca Miheliča
  • Zirovski vrh, Javorc - Trio Šubic, Kingston
  • Nedelja, 30. julij 2017

  • Bač, Pivka - Skupina Ku Adn
  • Hotedršica, Logatec - Ansambel Saša Avsenika
  • Sobota, 5. avgust 2017

  • Draža vas, Slovenske Konjice - Ansambel Spev, Mambo kings
  • Hruševo, Dobrova - Ansambel Toneta Rusa
  • Huje, Ilirska Bistrica - Skupina Ku Adn
  • Kriška vas, Ivančna Gorica - Ansambel Nemir
  • Podkoren, Kranjska Gora - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Stob, Domžale - Harmonk'n'roll
  • Zamostec pri Sodražici - Klub Harmonikarjev Urška z gosti, Tekmovanje harmonikarjev, TEKMOVANJE HARMONIKARJEV ZA PREDIZBOR LJUBEČNE 2017
  • Črni Vrh, Dobrova - Polhov Gradec - Ansambel Pogum
  • Št.Jurij, Grosuplje - Klapa Kampanel, Novi Spomini
  • Nedelja, 6. avgust 2017

  • Medvedje Brdo, Logatec - Ansambel Modrijani
  • Sv. Lovrenc, Prebold - Novi Spomini
  • Sobota, 12. avgust 2017

  • Oplotnica - Ansambel Ognjeni muzikantje, Ansambel Smeh
  • Poklek nad Blanco, Sevnica - Ansambel Banovšek
  • Nedelja, 13. avgust 2017

  • Lovrenc na Dravskem polju, Kidričevo - Ansambel Aplavz
  • Ponedeljek, 14. avgust 2017

  • Dragomer, Log-Dragomer - Ansambel Sekstakord
  • Sobota, 19. avgust 2017

  • Bašelj, Preddvor - Skupina Calypso
  • Brezovica pri Borovnici, Borovnica - Ansambel Krimski Lisjaki
  • Davča, Železniki - Ansambel Raubarji
  • Hmeljčič, Mirna Peč - Ansambel Veseli Dolenjci
  • Ig - Ansambel Ponos
  • Lancovo, Radovljica - Ansambel Katrca
  • Podbrezje, Naklo - Veseli Begunjčani
  • Velika Strmica, Mokronog - Trebelno - Skupina Ne ga lom´t
  • Šinkov Turn, Vodice - Ansambel Jureta Zajca
  • Nedelja, 20. avgust 2017

  • Davča, Železniki - Ansambel Slovenski muzikantje
  • Petek, 25. avgust 2017

  • Velesovo, Cerklje na Gorenjskem - Skupina Calypso
  • Sobota, 26. avgust 2017

  • Dol pri Ljubljani - Ansambel Nemir
  • Radomlje, Domžale - Ansambel Roka Žlindre
  • Sežana - Skupina Ku Adn
  • Črnuče, Ljubljana - Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Nedelja, 27. avgust 2017

  • Kal, Pivka - Skupina Ku Adn
  • Petek, 1. september 2017

  • Dolenja vas, Ribnica - Skupina Calypso, Dejan Vunjak in Brendijeve barabe
  • Ribnica, Ribnica - Skupina Calypso
  • Sobota, 2. september 2017

  • Sora, Medvode - Ansambel Modrijani
  • Črnuče, Ljubljana - Skupina Calypso
  • Sobota, 9. september 2017

  • Vrbovo, Ilirska Bistrica - Skupina Ku Adn, Jelena Rozga
  • Petek, 22. september 2017

  • Borovnica - Skupina Calypso, Klapa Intrade
  • Nedelja, 2. julij 2017

  • Cajnarje, Cerknica - Ansambel Nemir
  • Ponedeljek, 19. junij 2017

  • Nadgorica, Ljubljana - Gamsi
  • Nedelja, 4. junij 2017

  • Polhov Gradec - Čuki
  • Sobota, 13. maj 2017

  • ŠKOCJAN - Ansambel Saša Avsenika
  • Petek, 12. maj 2017

  • Peče, Moravče - Skupina Calypso
  • Petek, 5. maj 2017

  • Ljubljana - Mambo kings
  • Petek, 21. april 2017

  • Mengeš - Kvatropirci
  • Nedelja, 16. april 2017

  • Črni Vrh, Idrija - Fantje izpod Lisce
  • Nedelja, 26. februar 2017

  • Cerkno - Ansambel Rosa
  • Petek, 24. februar 2017

  • Goriče, Kranj - Tanja Žagar
  • Sobota, 4. februar 2017

  • Okroglice, Sevnica - Ansambel Nalet
  • Prikaži pretekle dogodke